Vets and Pets Veteriner
ANASAYFA FORUM İÇERİK ARA GALERİ VİDEOLAR KÖPEKLER KEDİLER KUŞLAR BALIK İLETİŞİM

KATEGORİLER

KATEGORİLER

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

ücretsiz veteriner hekimimize sorun

İletişim

Basın Ekspres üzerinden gelirken 212 alışveriş merkezini gördüğünüzde Atakent-Halkalı istikametine devam edeceksiniz. Batıbahat hastanesini gösterir tabelalar sizi ikitelli caddesine çıkaracak ve tek yön olan bu caddede ilerlediğinizde hastaneden sonraki ilk ışıklardan (köşede Garanti Bankasını göreceksiniz) karakol istikametine sağa döndüğünüzde 30 metre ileride solda fırının yan tarafında kliniğimizi görebilirsiniz.

Başakşehir ve Kayaşehir istikametinden gelirken keresteciler ve masko sanayi sitelerinden sonra İkitelli Köprüsü'nü geçerek Atakent ArenaPark alışveriş merkezine kadar devam ediyoruz. ArenaPark Alışveriş merkezini geçer geçmez sağ yan yoldan devam ederek köprü altından İkitelli istikametine U dönüşü yapıyoruz ve hemen ilk sağda bulunan tek yön tabelası bulunan sokağa giriyoruz sonrasında ise ilk sokaktan sağa ve sokağın sonunda sola dönüp 50 metre kadar ışıklara devam ediyoruz, sağımızda Bellona ve sol karşımızda Garanti Bankasını göreceğiz, düz aşağıya karakol yönünde ışıkları geçiyoruz ve 30 metre ileride fırının yanında kliniğimizi görebilirsiniz.
halkalı veteriner adresi
Adres : Vets and Pets Veteriner Kliniği Atatürk Mahallesi 10. Sokak No:11 Küçükçekmece / Halkalı / ikitelli / İstanbul
Telefon : 0 212 494 36 98
Cep : 0545 405 45 85
E-Posta : iletisim@halkaliveteriner.com
HARİTA
: :
HARİTA : :

İletişim Formu


ANKET

Hizmetimizden Memnun Kaldınızmı ?Tüm Anketler

Pet Sigorta

SAHİPLENDİRME

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.Sitenin içeriği kaydedilmekte ve telif hakları kapsamında korunmaktadır. Kullanıcı, ticari olmamak, orjinalliğini bozmamak ve kaynak göstermek koşulu ile sitedeki içeriği kopyalamakta, dağıtmakta ve yayınlamakta özgürdür. Kullanıcı, siteden kopyaladığı içeriği bir internet sayfasında yayınlayabilmesi için, içeriği yayınladığı sayfadan siteye bağlantı vermek zorundadır.İçerik nedeni ile hakları ihlal edildiğini düşünen her gerçek ve tüzel kişi, iletişim sayfasından site yöneticisi ile irtibata geçerek kendisi ile ilgili içeriğin yayından kaldırılmasını istemelidir. © Copyright 2013 Vets & Pets Veteriner Kliniği
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi