Ağız Ve Diş Sağlığı - Vets and Pets Veteriner
Vets and Pets Veteriner
ANASAYFA FORUM İÇERİK ARA GALERİ VİDEOLAR KÖPEKLER KEDİLER KUŞLAR BALIK İLETİŞİM

KATEGORİLER

Ağız Ve Diş Sağlığı

Ağız Ve Diş Sağlığı

Tarih 12 Ocak 2014, 23:26 Editör

Kedi ve Köpeklerde diş sağlığı önemli bir konudur..

 
Diş temizliği bizde olduğu gibi petlerde de çok çok önemlidir. Dişler sindirim sisteminin birinci basamağıdır ve buralarda oluşacak sorunlar, bir çok hastalığın temelini oluştururlar. Dişlerde oluşan diş taşları, tartar, diş etinde meydana gelebilecek enfeksiyonlar , tümörler karşılacagımız problemler arasındadır. Kliniğimize gelen her hayvanın ağız muayenesi mutlaka yapılmaktadır.

Kliniğimizin ağız ve diş sağlığı ünitesinde periodental hastalıklar ve diş temizliği tedavileri başarıyla yapılmaktadır.

Kliniğimizde ağız ve diş bakım ürünleri bulunmaktadır.
.

Bu haber 735 defa okunmuştur.

facebook yorum
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Hizmetlerimiz

Evde Servis Hizmeti

Evde Servis Hizmeti Randevu için lütfen irtibata geçiniz.0 212 494 36 98

EVDE VETERİNER SERVİS HİZMETİ

EVDE VETERİNER SERVİS HİZMETİ Küçükçekmece-Bahçelievler-Başakşehir-Bahçeşehir bölgeleri için evinizde veteriner bakım hizmeti veriyoruz.

Pet Sigorta

SAHİPLENDİRME

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.Sitenin içeriği kaydedilmekte ve telif hakları kapsamında korunmaktadır. Kullanıcı, ticari olmamak, orjinalliğini bozmamak ve kaynak göstermek koşulu ile sitedeki içeriği kopyalamakta, dağıtmakta ve yayınlamakta özgürdür. Kullanıcı, siteden kopyaladığı içeriği bir internet sayfasında yayınlayabilmesi için, içeriği yayınladığı sayfadan siteye bağlantı vermek zorundadır.İçerik nedeni ile hakları ihlal edildiğini düşünen her gerçek ve tüzel kişi, iletişim sayfasından site yöneticisi ile irtibata geçerek kendisi ile ilgili içeriğin yayından kaldırılmasını istemelidir. © Copyright 2013 Vets & Pets Veteriner Kliniği
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi