İç Hastalıklar - Vets and Pets Veteriner
Vets and Pets Veteriner
ANASAYFA FORUM İÇERİK ARA GALERİ VİDEOLAR KÖPEKLER KEDİLER KUŞLAR BALIK İLETİŞİM

KATEGORİLER

İç Hastalıklar

İç Hastalıklar

Tarih 12 Ocak 2014, 23:36 Editör

Genel durum bozukluğu, iştahsızlık, kusma,ishal, yüksek ateş, öksürük, kaşıntı, denge bozukluğu, kilo değişimleri v.s. belirtilerde yapılacak erken müdahalenin dostunuzun hayatının kurtulmasında büyük önemi vardır.

İç hastalıkları petlerin iç organ sistemleri ile ilgili incelemeleri yapar. Sağlık hizmeti verilen petin ve sahibinin doğru bilgilendirilmesi ve yönlendirmesi gerekmektedir.
Dahiliye; petin sindirim sistemi, hormonal sistemi, kalp, akciğer, böbrek, kan hastalıkları, kanserin dahili tanı ve tedavisi, enfeksiyon hastalıkları, romatizmal ve allerjik hastalıklar, yaşlı hasta grubunun sağlığı ve hastalıkları ile ilgilenir.


- Bazı dahili hastalıklar
Kansızlık (Anemi)
Lenfoma
Lösemi
Diyabet (Şeker Hastalığı)
Obezite (Şişmanlık)
Reflü Hastalığı
Mide Ülseri, Mide Kanamaları,
İshaller
Böbrek İltihapları (Nefrit, Pyelonefrit gibi)
Böbrek Yetmezliği (Akut veya Kronik)
İdrar Yolu Enfeksiyonları
Üst ve alt solunum yolu hastalıkları

Bu haber 926 defa okunmuştur.

facebook yorum
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Hizmetlerimiz

Evde Servis Hizmeti

Evde Servis Hizmeti Randevu için lütfen irtibata geçiniz.0 212 494 36 98

EVDE VETERİNER SERVİS HİZMETİ

EVDE VETERİNER SERVİS HİZMETİ Küçükçekmece-Bahçelievler-Başakşehir-Bahçeşehir bölgeleri için evinizde veteriner bakım hizmeti veriyoruz.

Pet Sigorta

SAHİPLENDİRME

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.Sitenin içeriği kaydedilmekte ve telif hakları kapsamında korunmaktadır. Kullanıcı, ticari olmamak, orjinalliğini bozmamak ve kaynak göstermek koşulu ile sitedeki içeriği kopyalamakta, dağıtmakta ve yayınlamakta özgürdür. Kullanıcı, siteden kopyaladığı içeriği bir internet sayfasında yayınlayabilmesi için, içeriği yayınladığı sayfadan siteye bağlantı vermek zorundadır.İçerik nedeni ile hakları ihlal edildiğini düşünen her gerçek ve tüzel kişi, iletişim sayfasından site yöneticisi ile irtibata geçerek kendisi ile ilgili içeriğin yayından kaldırılmasını istemelidir. © Copyright 2013 Vets & Pets Veteriner Kliniği
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi