PET SİGORTA KÜÇÜKÇEKMECEDE - Vets and Pets Veteriner
Vets and Pets Veteriner
ANASAYFA FORUM İÇERİK ARA GALERİ VİDEOLAR KÖPEKLER KEDİLER KUŞLAR BALIK İLETİŞİM

KATEGORİLER

PET SİGORTA KÜÇÜKÇEKMECEDE

PET SİGORTA KÜÇÜKÇEKMECEDE

Tarih 21 Eylül 2014, 14:58 Editör

Pet Sigorta, Dünya üzerinde uygulanan evcil hayvan sağlık sigortalarının bir benzeri olarak Kuzey Sigorta A.Ş. tarafından MAPFRE GENEL SİGORTA güvencesi ile çıkartılmış bir sigorta ürünüdür.

Yapılan araştırmalar dahilinde kedi ve köpeklerin en çok karşılaştıkları sağlık sorunları dikkate alınarak hazırlanan Pet Sigorta, acil müdahale gerektiren bu hastalıkların tedavi masraflarını teminat altına almaktadır.

Dünya genelinde kedi ve köpek bakımı üstlenen kişilerin faydalandığı bu ürüne, Türkiye’de ilk kez uygulanacak online poliçe satın alma işlemi ile kolaylıkla sahip olunabilecektir. Pet Sigorta’da ırk, cinsiyet, yaş gibi kriterlere göre ayrı teminat kapsamları belirlenmemektedir. 6 aydan büyük aşıları tamamlanmış olan ve 8 yaşından küçük tüm kedi ve köpekler için poliçe satın alınabilmektedir (5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanun ve bağlı yönetmeliklerde Türkiye’de üretimi, satışı ve beslenmesi yasaklanmış olan hayvanlar teminat kapsamı dışındadır. Kanunun 14. maddesinin l bendinde; ‘‘ Pitbull Terrier, Japanese Tosa gibi tehlike arz eden hayvanları üretmek; sahiplendirilmesini, ülkemize girişini, satışını ve reklamını yapmak, takas etmek, sergilemek ve hediye etmek yasaktır.’’ hükmü yer almaktadır.).

Pet Sigorta, anlaşmalı Veteriner kliniklerinde geçerlidir. Poliçe ekinde gönderilen mikroçiplerin anlaşmalı Veteriner Hekimlere uygulatılması ve aktivasyon yapılması gerekmektedir. Mikroçipi uygulatılmış ve aktivasyon işlemi yapılmış tüm kedi ve köpekler, poliçe ekinde gönderilecek sigortalı kartı ile anlaşmalı sağlık kurumlarında teminat kapsamı dahilinde herhangi bir muafiyet olmaksızın tedavi edilebilecektir. Poliçe sahibi olan kişiler, belirlenen teminat dahilinde hiçbir ücret ödemeden kedi ve köpeklerini anlaşmalı Veteriner Kliniklerinde tedavi ettirebileceklerdir.

Kolay erişim imkanı, sürekli artan Anlaşmalı Veteriner Hekim ağı ve teminat kapsamı ile kedi ve köpek bakımı üstlenmiş olan kişilere büyük avantajlar sağlayan Pet Sigorta, ekonomik fiyatı ile de Türkiye’de ilk ve tek sigorta poliçesidir.

Pet Sigorta için, Kuzey Sigorta A.Ş. tarafından Vetident Kimliklendirme ve İzlenebilirlik Teknolojileri Ltd. Şti.’nin lojistik ve hizmet danışmanlığı ile hazırlanan kayıt ve hasar yönetim sistemi kullanılmaktadır. Tüm teknik ve fiziki altyapı detayları özel olarak hazırlanan bu sistem ile işleyişin sorunsuz, memnuniyetin maksimum olması hedeflenmektedir.

Bu haber 802 defa okunmuştur.

facebook yorum
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Pet Sigorta

PET SİGORTA İŞLEYİŞ SİSTEMİ

PET SİGORTA İŞLEYİŞ SİSTEMİ PET SİGORTA İŞLEYİŞ SİSTEMİ

PET SİGORTA PLUS POLİÇE TEMİNAT KAPSAMI

PET SİGORTA PLUS POLİÇE TEMİNAT KAPSAMI PET SİGORTA PLUS POLİÇE TEMİNAT KAPSAMI KÜÇÜKÇEKMECE VETS AND PETS VETERİNER KLİNİĞİ

Pet Sigorta

SAHİPLENDİRME

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.Sitenin içeriği kaydedilmekte ve telif hakları kapsamında korunmaktadır. Kullanıcı, ticari olmamak, orjinalliğini bozmamak ve kaynak göstermek koşulu ile sitedeki içeriği kopyalamakta, dağıtmakta ve yayınlamakta özgürdür. Kullanıcı, siteden kopyaladığı içeriği bir internet sayfasında yayınlayabilmesi için, içeriği yayınladığı sayfadan siteye bağlantı vermek zorundadır.İçerik nedeni ile hakları ihlal edildiğini düşünen her gerçek ve tüzel kişi, iletişim sayfasından site yöneticisi ile irtibata geçerek kendisi ile ilgili içeriğin yayından kaldırılmasını istemelidir. © Copyright 2013 Vets & Pets Veteriner Kliniği
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi