Pet Sigorta Nedir? - Vets and Pets Veteriner
Vets and Pets Veteriner
ANASAYFA FORUM İÇERİK ARA GALERİ VİDEOLAR KÖPEKLER KEDİLER KUŞLAR BALIK İLETİŞİM

KATEGORİLER

Pet Sigorta Nedir?

Pet Sigorta Nedir?

Tarih 21 Eylül 2014, 14:54 Editör

ANİ VE BEKLENMEDİK DURUMLARDA PET SİGORTA İLE GÜVENDESİNİZ.

PET SİGORTA, Dünya üzerinde uygulanan evcil hayvan sağlık sigortalarının bir benzeri olarak Kuzey Sigorta A.Ş. tarafından MAPFRE GENEL SİGORTA güvencesi ile çıkartılmış bir sigorta ürünüdür.
PET SİGORTA ile hiç beklenmedik anlarda karşılaşılabilecek, acil durum olarak tanımlanan hastalık ve/veya kaza halinde bakımını üstlendiğiniz kedi veya köpeğinizin tedavi masrafları teminat altına alınmaktadır.
PET SİGORTA, anlaşmalı veteriner kliniklerinde geçerli olan bir poliçedir. En zor anlarda, sizin için işleri kolaylaştırır ve kedi veya köpeğinizin sağlığı ile ilgili risklerin anında ortadan kaldırılmasını sağlar. Üstelik teminat kapsamı dahilinde oluşan maliyetler için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Teminat limitleri içinde oluşan tüm masraflar Veteriner Hekiminize PET SİGORTA tarafından ödenir.
PET SİGORTA poliçesini satın alırken bulunduğunuz yere en yakın anlaşmalı veteriner kliniğini seçmeniz önemlidir. Poliçe ile birlikte size gönderilecek mikroçiple birlikte 15 gün içinde seçtiğiniz kliniğe giderek mikroçipi kedi veya köpeğinize uygulatmanız ve poliçenizi aktif hale getirmeniz gerekmektedir.
Irk ve cinsiyet ayrımı yapılmaksızın, 6 aydan büyük aşıları tamamlanmış olan ve 8 yaşından küçük tüm kedi ve köpekler için poliçe satın alınabilmektedir (5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanun ve bağlı yönetmeliklerde Türkiye’de üretimi, satışı ve beslenmesi yasaklanmış olan hayvanlar teminat kapsamı dışındadır. Kanunun 14. maddesinin l bendinde; ‘‘ Pitbull Terrier, Japanese Tosa gibi tehlike arz eden hayvanları üretmek; sahiplendirilmesini, ülkemize girişini, satışını ve reklamını yapmak, takas etmek, sergilemek ve hediye etmek yasaktır.’’ hükmü yer almaktadır.).
PET SİGORTA’da iki ayrı poliçe seçeneği bulunmaktadır.
1. Pet Sigorta Standart Poliçe (Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.)
2. Pet Sigorta Plus Poliçe (Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.)

Kedi veya köpeğiniz ile ilgili, 1 yıl boyunca karşılaşacağınız ani ve beklenmedik durumlarda oluşacak sağlık harcamalarınızı teminat altına almak için sizi de PET SİGORTA dünyasına bekliyoruz.

Bu haber 827 defa okunmuştur.

facebook yorum
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Pet Sigorta

PET SİGORTA İŞLEYİŞ SİSTEMİ

PET SİGORTA İŞLEYİŞ SİSTEMİ PET SİGORTA İŞLEYİŞ SİSTEMİ

PET SİGORTA PLUS POLİÇE TEMİNAT KAPSAMI

PET SİGORTA PLUS POLİÇE TEMİNAT KAPSAMI PET SİGORTA PLUS POLİÇE TEMİNAT KAPSAMI KÜÇÜKÇEKMECE VETS AND PETS VETERİNER KLİNİĞİ

Pet Sigorta

SAHİPLENDİRME

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.Sitenin içeriği kaydedilmekte ve telif hakları kapsamında korunmaktadır. Kullanıcı, ticari olmamak, orjinalliğini bozmamak ve kaynak göstermek koşulu ile sitedeki içeriği kopyalamakta, dağıtmakta ve yayınlamakta özgürdür. Kullanıcı, siteden kopyaladığı içeriği bir internet sayfasında yayınlayabilmesi için, içeriği yayınladığı sayfadan siteye bağlantı vermek zorundadır.İçerik nedeni ile hakları ihlal edildiğini düşünen her gerçek ve tüzel kişi, iletişim sayfasından site yöneticisi ile irtibata geçerek kendisi ile ilgili içeriğin yayından kaldırılmasını istemelidir. © Copyright 2013 Vets & Pets Veteriner Kliniği
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi